Organizace zajistila stravování 750 účastníků Prague Handball CUP 2017

Prague Handball Cup je velký mezinárodní turnaj v házené pro mládež konaný v Praze.

Prague Handball Cup je velký mezinárodní turnaj v házené pro mládež konaný v Praze. Turnaj je pořádán pravidelně o velikonočních svátcích již od roku 1992. Jde o halový turnaj, který se pravidelně hraje ve více než 30 halách po celé Praze.

Naše organizace byla organizátory požádána o spolupráci a prostřednictvím provozoven ŠJ Hostýnská a ŠJ U Vršovického nádraží zajistila stravování 750 účastníků největšího mezinárodního házenkářského turnaje pro mládež Prague Habdball CUP 2017. Akce probíhala přes Velikonoční svátky v termínu od 13.04 až 17.04 v rozsahu snídaně a večeře. Účastníci byli ubytováni v budovách Základních škol.

Děkujeme našim zaměstnancům, že obětovali velikonoční svátky a pomohli zajistit tuto sportovní akci. Všichni, kteří se na této akci podíleli byli ředitelem organizace odměněni také finančně. Dílčím poděkováním kuchařským týmům bylo vyjádření spokojenosti organizátorů za příparvu kvalitní a chutné stravy.

Prague Haniball CUP 2017 v letošním ročníku obsahoval klání 593 týmů z 24 zemí světa. Turnaj se odehrál ve 33 pražských sportovních halách a na dalších 7 hrištích, které byly pro potřeby tohoto turnaje postaveny v areálu pražského Výstaviště Letňany.