ŠJP 10 se za minulý rok pyšní 227 pochvalami za výjimečné a kvalitní stravování

V roce 2023 se Školní jídelny Praha 10 (ŠJP 10) mohou pyšnit mnoha úspěchy a pozitivními ohlasy ze strany spokojených strávníků, našich partnerů, klientů a škol.

Celkem jsme v minulém roce přijali 227 pochval, což dokazuje, že naše služby a kvalita pokrmů je kladně vnímána a má dopad na komunitu nejenom v Praze 10.

199 pochval připadá na doložitelné kladné ohlasy zapsané v naší “knize přání a stížností”, což svědčí o naší schopnosti poskytovat kvalitní služby konzistentně po celý rok. Dále jsme zaznamenali 28 pochval od seniorů, kteří využívají naše služby v rámci projektu „Obědy pro seniory“.

Mezi významné patří i pochvala od Viliama Sivka, organizátora a Generálního partnera turnaje CCM Prague Summer Hockey Games 2023, za vzornou přípravu týmového stravování a kvalitu obědů a večeří pro účastníky Mistrovství světa v hokeji mládeže. Tato červencová akce vyžadovala přípravu celkem 1618 porcí jídla pro 270 osob denně, což náš tým úspěšné zvládl bez jakýchkoliv problémů.

Viliam Sivka nám sdělil:

„Vaše perfektní připravenost a organizace celé akce v nás zanechala velmi dobrý dojem a máme ty nejlepší ohlasy ze stran zúčastněných týmů na připravované pokrmy. Jídla byla velmi chutná a porce pro mladé hráče více než dostačující. Budeme velice rádi za pokračující spolupráci při dalších ročnících.“

Naše úsilí bylo oceněno také primátorem Hlavního města Prahy za přípravu občerstvení na zahradní slavnosti ZŠ Švehlova či výkonnou ředitelkou o.p.s. Women for Women Michaely Pokorné za spolupráci na projektu s UNICEF.

Důležité je zmínit i poděkování radního Ondřeje Počarovského (TOP 09) za naši spolupráci v oblasti školního stravování a za zajišťování závodního stravování pro zaměstnance ÚMČ Praha 10 či zajištění balíčku vánočního cukroví pro zaměstnance ÚMČ.

Poděkování a pochvaly jsme obdrželi také od ředitelek našich desítkových škol, například nám poděkovala ředitelky ze škol Eden, Solidarita, Brigádníků, Břečťanová, Bajkalská, U Roháčových kasáren Pohádka a mnohých dalších.

Nejvíce nás však těší pochvaly od těch nejmenších, tedy dětí, od kterých je zpětná vazba často ta nejupřímnější. Děti našim kolegům kreslí obrázky a vždy za kvalitu, velikost porce a bezvadný jídelníček rádi poděkují. Pro děti jsme schopni a ochotni také připravit o bezlepkové menu atd.

Kromě pochval se setkáváme i s konstruktivními připomínkami, jako například 36 připomínek ke stravování, které nám pomáhají v neustálém zlepšování našich služeb.

Všechny tyto ohlasy a spolupráce nám umožňují neustále růst a zlepšovat naše služby, aby Školní jídelny Praha 10 nadále plnily svůj závazek poskytovat kvalitní a zdravé stravování pro naše žáky, žákyně, seniory a další členy komunity v Praze 10.