Oznámení

Milí rodiče, žáci, strávníci,

V současné době probíhá na Základní škole  Jakutská, V Rybníčkách, Eden a U Vršovického nádraží rozsáhlá stavební rekonstrukce školních kuchyní. MČ Praha 10 na základě jejich špatného technického stavu od začátku prázdnin do poloviny měsíce října komplexně modernizuje jejich prostory. Zastaralé technologie nahrazuje novými, špičkovými technologiemi, které splňují aktuální požadavky technologických, výrobních a hygienických předpisů při nakládání s potravinami a výrobě pokrmů. Tím pro Vás chceme zajistit ještě lepší stravu než doposud a také vhodné stravovací prostředí jaké si naše děti zaslouží.

I přesto, že kuchyně nebude dnem 01.09. 2014 v provozu, zajistíme strávníkům plnohodnotné obědy na jídelně školy dovozem stravy z našich ostatních provozoven, které organizace Školní jídelna Praha 10, p.o. provozuje. Z toho důvodu a dle hygienických předpisů však můžeme vydávat pouze jedno jídlo a musíme vydávat pokrmy na jednorázové nádobí.

Jídelní lístek jsme se pro vás snažili sestavit zejména z oblíbených polévek a hlavních jídel a každý den pokrm vždy doplníme buď zeleninovým barem, ovocem, zákuskem či mléčným výrobkem a pitným režimem v podobě studených ovocných nápojů.

Od poloviny října bychom rádi zajistili standardní provoz kuchyně s výběrem ze dvou hlavních jídel , na který jste zvyklí a který bychom chtěli do konce roku rozšířit o nabídku zdravých školních svačin, které pro vás připravujeme.

Omlouváme se vám za komplikace, děkujeme za pochopení, shovívavost, přejeme dobrou chuť a věřte, že činíme maximum abychom mohli stravu pro vaše děti plnohodnotně při tak rozsáhlé a náročné rekonstrukci zajistit.

 

V případě jakýchkoli dotazů se bez váhání obraťte na vedoucí stravování příslušné školy nebo přímo na kancelář ředitele Školní jídelny Praha 10, p.o. na tel: 267093540

S úctou váš

 

Mgr. Jaroslav Vrtiška

Ředitel, Školní jídelna Praha 10, p.o.

 

Kompletní jídelníček najdete a obědy si objednávejte na https://www.sjp10.cz.