🤝 Společně kráčíme za lepší školní stravováním!🌍

Naše práce v Školní jídelně Praha 10 zahrnuje více než jen přípravu obědů. Za více než 20 let vydala Školní jídelna Praha 10 přes 24 milionů obědů.

Školní stravování má v České republice už téměř stoletou tradici. Na počátku stála poválečná snaha o nasycení dětí. Dnes má školní stravování mnohem větší ambice: jídlo má být výživově hodnotné a nutričně vyvážené a mělo by mít i vzdělávací charakter. Příspěvková organizace Školní Jídelna Praha 10 (ŠJP 10) se kromě jiných těmito hodnotami řídí posledních 13 let. Za dobu své existence vydala přes 24 milionů obědů a celkem eviduje na 75 tisíc strávníků.
Jsme pevnou součástí místní desítkové komunity a pyšníme se spoluprací s nutričními terapeuty, rodiči a školami, aby naše jídla byla nejen chutná, ale i plně vyhovující. V průběhu let jsme servírovali tisíce školních obědů a chceme slyšet vaše příběhy a zkušenosti!

Deník NašePraha o nás napsali článek, který si můžete přečíst zde: https://www.nasepraha.cz/za-vice-nez-20-let-vydala-skolni-jidelna-praha-10-pres-24-milionu-obedu/