strawberries-272812_640

Šj U Vršovického nádraží

colorful-1810_640

Provozovna U Vršovického nádraží v současné době vaří denně 450 obědů. Z toho se odváží 80 obědů do sousední MŠ Sámova včetně ranních přesnídávek a odpoledních svačin. Počet míst u stolů je 100.
V jídelně se stravují žáci ZŠ U Vršovického nádraží a v rámci doplňkové činnosti našich služeb využívají i cizí strávníci, kteří si u nás mohou oběd zakoupit a odnést v kastrůlku. Prodej obědů pro cizí strávníky je časově omezen a to od 11.30 – 11.45 hod. Jídelna zajišťuje také stravování dvou školiček. V roce 2007 naše organizace získala certifikát jakosti ISO 9001:2016. Počet zaměstnanců je 7 včetně vedoucí provozovny.

l1_l_01_01

VN:F [1.9.16_1159]
Chuť jídla
Kvalita surovin
Servis pokrmu na talíř
Ochota a vřelost personálu
Prostředí jídelny
Hodnocení: 3.5/5 (124 hlasů)

* (1 hvězda = nejhorší / 5 hvězd = nejlepší)

Adresa

U Vršovického nádraží 950/1
101 00, Praha 10 – Vršovice

Vedoucí provozovny

Alisheva Sholpan

Kontakty

Mobil: 774 450 032
E-mail: uvrsovickehonadrazi@sjp10.cz

Tento příspěvek má 30 komentářů

 1. Iva Rýdlová on 11.1.2022 at 13:22 Odpovědět

  Přejeme hodně zdraví v roce 2022 všem zaměstnancům jídelny.
  Dnešní bramborová musaka s mletým masem byla výborná a děti si moc pochutnaly.
  Děkujeme a jsme rádi za spolupráci.
  Rýdlová Iva, HP Vršovička

 2. MŠ Vršovička - Rýdlová Iva on 3.11.2021 at 21:05 Odpovědět

  Dobrý den, středeční oběd, aljašská treska se zeleninou byla vynikající. Moc nám jídlo v naší soukromé školce chutná a děkujeme za bezvadný servis. Jsme rádi, že spolu již řadu let můžeme spolupracovat. Děti i personál jsou velice spokojeni. Děkujeme.

 3. Lucie on 8.11.2020 at 15:58 Odpovědět

  Dobrý den, děkuji moc za vaření do krabiček v této době, pro pracující rodiče obrovská pomoc. 👍 Jídlo chutné!

 4. Martin on 16.10.2020 at 7:36 Odpovědět

  Dobry den, neuvazujete prosim o tom, ze by jste v prubehu uzavreni skol varili do krabicek?

  • Adriana Michalcová on 16.10.2020 at 11:33 Odpovědět

   Dobrý den, obědy školní jídelna vydává v menu boxu. Je potřeba obědy objednat přes objednávkový systém. Výdej probíhá od 11.30 do 13.30 hodin u dveří školní jídelny ze dvora základní školy. Je potřeba přinést pouze čip na stravování.
   Děkuji
   Jiřina Straková

 5. Iva Rýdlová on 3.1.2020 at 13:25 Odpovědět

  Děkujeme za náš malý kolektiv DS Vršovička. Jìdlo výborné,spolupráce skvělá.Přejeme úspěšný rok 2020.Rádi se u vás stravujeme.😊

 6. Kačenka❤️🍉 on 28.2.2019 at 20:42 Odpovědět

  Moc mi to chutná a nechápu že si tady matky děti na něco stěžují když to dětem nechutná ať na obědy chodí domu! 🙄

 7. Iva Rýdlová on 4.1.2019 at 14:26 Odpovědět

  Zdravíme celý kolektiv školní jídelny a přejeme úspěšný rok 2019.
  Děkujeme za výborné jídlo, pestrou stravu a měnící se nabídku. Dětem od vás chutná a dospělým také .Buďte zdrávi a vařte takto ještě dlouho.
  Mateřská škola Vršovička,

  • Volfová on 1.4.2019 at 9:00 Odpovědět

   Vážená paní učitelko,

   už nějakou dobu na Vás sháním kontakt, můžete se mi prosím ozvat?

   děkuji, M. Volfová (Kačka Čechová) tel. 602 575 367

 8. Novák on 24.10.2017 at 10:20 Odpovědět

  Při četbě komentářů je jasné, kdo a na jakém osobním levelu to psal. Matky zdejšího žactva – stěžují si opravdu ty pravé! Měly by si udělat pořádek nejprve doma a nevylévat si emoce na nepravém místě! Jídlo je velmi chutné a pestré permanentně. Personál je ochotný a vstřícný. Pokud to vydrží, tak to bude výborné.

 9. Helena Pichová on 4.9.2017 at 19:40 Odpovědět

  Velmi rádi se opět v novém školním roce vracíme k odebírání obědů z Vaší jídelny. Dětem obědy velmi chutnají, jídlo je vyvážené, pečlivě připravené a velmi kvalitní. Personál kuchyně je vždy milý a ochotný. Jsme velmi spokojeni a moc děkujeme!

 10. Jiřina Straková on 21.6.2017 at 16:53 Odpovědět

  Dobrý den, děkuji Vám za Váš názor. Vaše připomínky projednám s kuchařem a kuchařkami. Se solí pracujeme opatrně, ale chybička se může přihodit.
  Budeme samozřejmě pracovat na jejím odstranění. Fotografie na web stránkách vyjadřuje, jaké druhy ovoce a zeleniny v průběhu školního roku nabízíme.
  Na jídelně máme k dispozici knihu přání a připomínek, do které se mohou strávníci písemně vyjádřit. Pořád je třeba něco zlepšovat a i naše jídelna se bude snažit, ay byli strávníci spokojeni. Jiřina Straková a kolektiv kuchyně.

 11. Iva Rýdlová on 15.6.2017 at 14:05 Odpovědět

  Dobrý den, ze školní jídelny odebíráme obědy již několik let pro soukromou školku. Jídlo dětem chutná, mnohdy objednávají i dospělí. Saláty, ovoce, obměna jídelníčku, vše v naprostém pořádku a v dobré kvalitě. Porce naprosto odpovídající, a to si naše děti často přidávají. Spolupráce s kuchyní i paní hospodářkou Strakovou v naprostém souladu. Děkujeme za tento školní rok a doufáme, že i nadále budeme moci odebírat obědy. Přejeme krásné prázdniny a děkujeme.

 12. Markéta Koutecká on 11.6.2017 at 21:25 Odpovědět

  Paní Ulrychová, naprostý souhlas! Opravdu je tato škola se stravováním několik desítek let pozadu.
  Paní Vokurková slibovala před více jak 3 měsíci opatření, která mají vést k mojí spokojenosti. Nevím jaká opatření to jsou, protože žádnou změnu jsem já, ani mé děti nezaregistrovaly. Brambory stále nedovařené, rýže bez chuti a slovy dětí je “blemclá”. Polévky jsou skoro každý den chuťově podobné i když se každý den jmenují jinak. Servírování je také beze změny – jídlo se na talíř většinou “kydne”.
  Skleničky na pití nejsou pečlivě umyté, okolo automatu bývá neustále mokro.
  Pomocná síla by také mohla být na děti milejší a ne je jen hubovat a neustále okřikovat. Mladší dítě bylo jednou nazváno slepicí a podruhé mu bylo řečeno, že je hloupé, protože se zeptalo na věc, kterou nevědělo.
  Myslím, že u sloganu “Stravovat se zdravě i chutně může být jednoduché” vypadlo “ne” před slovem ‘může’.

 13. Markéta Ulrychová on 7.6.2017 at 14:28 Odpovědět

  Ještě jsem se chtěla pousmál nad pěknymi recenzemi od příbuzných zaměstnanců kuchyně…

 14. Markéta Ulrychová on 7.6.2017 at 14:25 Odpovědět

  Dobrý den, minulý týden jsem měla nemocnou dceru a došli jsme ji pro oběd, shodou okolností byla přítomna zřejmě kontrola, tak by mě zajímal její verdikt na nedovařené brambory a vyschlý a okoralý kus rybího filetu. Dnes opět k obědu to samé. Myslím, že tato jídelna zůstala několik desítek let pozadu, stále oblíbené UHO, špatně uvařené přílohy, polévky většinou přesolené a nepoživatelné,hlaně dodržovat zastaralé normy… Foto absolutně neodpovídá realitě, pan fotograf asi propustil uzdu své fantazii a paní kuchařky aranžovali opravdu báječně. Kuchařky většinou dětem nepřidávají a když, tak dostanou suchý knedlík. Také bych poukázala na odzbrojující chování některých kuchařek. Zajímavé jsou všechny ty kladné a povzbuzující recenze. Žádná taková se k nám rodičům nedostala. Zkuste se zajímat přímo u dětí. Nechte v jídelně krabici na jejich hodnocení. Dnes již máme velké množství jiných stravovacích metod, bylo by fajn tu jídelnu pozvednout. Děkuji

  • Novák on 8.9.2017 at 0:42 Odpovědět

   Trapné připomínky romských (patrně) matek nejsou namístě,ale docela hloupé.Nejsem žádný příbuzný,ale spokojený stravnik-s jídlem,úklidem i ochotným personálem. Vedoucí je velmi ochotná a seriózní paní!Děkuji!

 15. M. Koutecká on 8.3.2017 at 19:56 Odpovědět

  Jako rodič jsem víc než rozčarovaná, jaké krásné a reklamní fotky jsou zde vyfoceny. Bohužel skutečnost vůbec neodpovídá. Jídlo dětem na talíř rozhodně nikdo takto ani podobně neservíruje. Nabídka ovoce a zeleniny také vypadá úplně jinak.
  Není také výjimkou špinavý příbor, sklenička či vlas v jídle. Co se týká příloh, například rýže bývá rozvařená. Nudle (nebo obdobné) v polévkách bývají také dost často rozvařené.
  Porce úterních lívanců s ovesnými vločkami byla zarážející. Děti ve 3. třídě dostaly na talíř pouze jeden kus tenkého lívance.
  Jídelna je po rekonstrukci, takže je zatím v dobrém stavu.

  • Zuzana Vokurková on 10.3.2017 at 9:18 Odpovědět

   Dobrý den paní Koutecká,

   děkujeme za Vaše vyjádření a ohodnocení stravování. Váš komentář nebereme na lehkou váhu, pro odstranění nedostatků zvýšíme kontrolu provozu.
   Po konzultaci s vedoucí školní jídelny paní Strakovou reaguji na velikost úterního pokrmu – lívance s ovesnými vločkami s tvarohem a ovocem. Žáci věkové kategorie 7 – 10 let měli dva lívance + tvaroh + lesní ovoce, k tomu polévku a ovoce dle denní nabídky. Pokud žáci chtějí porci přidat, kuchařský personál požadavku jednou vyhoví. Velikosti porce jsou přiměřené, nemůže se tedy stát, aby žáci prvního stupně dostali na talíř pouze jeden lívanec. Paní Straková byla ten den v jídelně přítomna a sledovala, zda dětem tato kombinace chutná a zda je velikost porce dostačující. Někteří žáci si přišli přidat, někomu množství hlavního chodu s polévkou a ovocem stačilo.
   Doufáme, že následná opatření povedou k Vaší spokojenosti.

   S pozdravem.

 16. Helena Pichová on 8.12.2016 at 16:11 Odpovědět

  Ze školní jídelny U Vršovického nádraží odebíráme obědy pro soukromou školku-jesle čtvrtým rokem a jsme velmi spokojeni. Jídla jsou skvělá, dětem moc chutnají a dostáváme vždy poctivé porce. Jako velmi příjemné zpestření vnímáme saláty, zeleninové a ovocné bary, kompoty a pečené moučníky. Oceňujeme zejména velmi pestrou a vyváženou nabídku jídel, která zahrnují i zdravé suroviny jako je pohanka, jáhly, luštěniny aj. a která jsou vždy pečlivě uvařená, dochucená a výživná. Personál je vždy velmi příjemný a vstřícný, spolupráce při objednávkách naprosto spolehlivá a bezproblémová. Děkujeme!

  • Adriana Michalcová on 12.12.2016 at 8:09 Odpovědět

   Dobrý den, děkujeme moc za pěknou pochvalu. Vašeho hodnocení si vážíme. Krásné prožití vánočních svátků

 17. FK Mr Red on 5.12.2016 at 18:11 Odpovědět

  Děkujeme všem zaměstnancům této školní jídelny!!!
  Rok se s rokem sešel a my opět nemáme jedinou výtku ke stravování u vás. Našim dětem chutná prakticky všechno, co uvaříte a jsou vděčnými strávníky.
  Oceňujeme zeleninové saláty, které se naše děti naučily v hojném množství jíst. Složení jídelníčku je pestré a mnohdy váháme, co vybrat, protože bychom si dali obě dvě menu.
  Přejeme krásné svátky a do nového roku hodně štěstí.
  Doufáme, že budeme i v budoucnosti vašimi strávníky…

  • Zuzana Vokurková on 6.12.2016 at 8:09 Odpovědět

   Dobrý den,
   moc Vám děkujeme za velikou pochvalu a milý komentář.
   Velmi si Vašeho kladného hodnocení vážíme.
   Krásné svátky 🙂

 18. Věra Hadroušková on 7.10.2016 at 13:28 Odpovědět

  U hlasování dávám u všeho známku 5. V této školní jídelně ve vaří velice chutně, zdravě a jistě i z kvalitních surovin což se projevuje právě v chuti jídla.
  Personál je nesmírně ochotný, chuť jídla i prostředí jídelny je na opravdu vysoké úrovni .Jsem nesmírně spkojený strávník.

  • Zuzana Vokurková on 11.10.2016 at 9:21 Odpovědět

   Dobrý den,
   moc děkujeme za Váš komentář a za Vaší pochvalu. Velice nás to těší.

 19. Rýdlová Iva on 2.6.2016 at 12:07 Odpovědět

  Třetím rokem odebíráme obědy z vaší školní jídelny pro soukromou školku. Jsme všichni velice spokojeni a dětem moc chutná.
  Všímáme si novinek na jídelním lístku a rádi je testujeme. Ve většině případů, pakliže se budou opakovat, se k nim rozhodně hodláme vracet.
  Pondělní bramborový závin naše děti skutečně nadchnul.
  Vařte takto dál, jde vám to výborně. 🙂

 20. Vajdíková on 10.10.2015 at 15:35 Odpovědět

  Vyjadřuji pochvalu za výtečnou pórkovou polévku, která oběma dětem moc chutnala!!! Vzhledem k tomu, že jsem se od dětí nedozvěděla, zda polévka
  byla/nebyla krémová – jen si pochvalovali, nedalo mi to a navštívila jsem vedoucí školní jídelny s prosbou o recept:-).

 21. sjp10.cz on 30.3.2015 at 7:04 Odpovědět

  Adélko, to nás moc těší, že ti u nás chutná.

 22. Adéla Vránová on 27.3.2015 at 17:29 Odpovědět

  Dnes mi moc chutnalo , ráda chodím na obědy. Jsem spokojený strávník .

 23. Adriana Michalcová on 29.1.2015 at 20:01 Odpovědět

  Dobrý den, byla vznesena připomínka od rodičů, že tácy používané ve školní jídelně jsou velmi malé. Požadavek se řeší 🙂

Zanechte komentář